Telefon: 0(332) 355 02 80

bilgi@yorulmazbeton.com

Konimsan San. Mesnevi Sk. No:17

Karatay/KONYA

Kurumsal

Kurumsal Yorulmaz Beton

Kurumsal

YORULMAZ BETON; 1994 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve kaliteyi müşterilerimizin hizmetine sunan firmamız, sgeniş ürün yelpazemiz ile müşterisine  çözüm sunan yapıcı karakteriyle öne çıkmaktadır.

Deneyimli kadromuzdan almış olduğumuz güçten faydalanarak mevcut imkânlarımızı en iyi şekilde kullanıp müşteri ve hizmet odaklı daima yenilikçi ve özverili bir şekilde sektördeki yerimizi daima yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Beton grubunda ürün portföyünü genişleterek, Muayene Baca Elemanları, Parsel Baca Elemanları, Yağmur Suyu Logarları, Vana Muhafaza Logarları, Menfezler, Betonarme Kapaklar, Beton Banklar ve render üretimide yaparak Alt yapı sektörünede YORULMAZ BETON markasıyla siz değerli müşterilerimize hitap etmekteyiz. TS EN ISO 9001:2008 KALİTE BELGESİNİ BÜNYEMİZE KAZANDIRMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermek adına sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan AR-GE ekibimiz ve profosyonel kadromuzla teknolojinin getirmiş olduğu imkanlardan faydalanarak , hizmet ve kalite standartlarımızı artırmak adına yatırımlarımızı yapmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.